تولیدی

فرآیند تولید در شرکت تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان (سهامی خاص) برای کلیه محصولات شامل مراحل خردایش اولیه، خردایش ثانویه، فلوتاسیون، فیتراسیون و انبار محصول بوده و کلیه دستگاه ها و تجهیزات موجود در قسمتهای یاد شده طوری طراحی شده اند که برای طیف وسیعی از مواد معدنی از جمله انواع خاکهای سولفوره سرب و انواع خاکهای سولفوره روی کاربرد داشته باشد.
در حال حاضر فلوتاسیون خاک سولفوره سرب و خاک سولفوره روی به منظور تولید انواع کنسانتره های سولفوره سرب و روی با بالاترین راندمان ممکن،  کمترین هزینه انرژی ، به روزترین دانش، تجهیزات وماشین آلات فرآوری و توسط پرسنل جوان، متخصص و مجرب انجام می گیرد. در فرآیند تولید کلیه موارد ایمنی وبهداشتی رعایت شده و هیچ گونه پساب صنعتی و مواد آلاینده ای تولید نمی‌شود
فرآیند فلوتاسیون ذکر شده که اصلی ترین پروسه تولید را شامل میشود شامل انجام تغییرات فیزیکی شیمیایی بر روی سطح کانی های مورد نظر با استفاده از موادی با خاصیت های مختلف شامل بازداشت کننده ها، کلکتورها، کف سازها و استفاده از رفتار کانیها در محیط های گازی و مایع و اختلاف در خاصیت ترشوندگی کانیها میباشد.
در فرآیند فلوتاسیون برای کانیهای ذکر شده با استفاده از مواد شیمیایی مختص هر کانی میتوان به محصولی با کیفیت بالا دست یافت.

 

production_efficiency